Šis privatumo politikos aprašas reglamentuoja ,,SI CASE“ elektroninės parduotuvės www.banguota.lt kliento pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus bei tvarką.

Asmens duomenų rinkimas, tvarkymas

Jums įsigijus prekę banguota.lt elektroninėje parduotuvėje, mes ir jūs sudarome pirkimo-pardavimo sutartį, kurios įgyvendinimui reikalinga minimali informacija apie jus: vardas, pavardė, tel. nr., el. pašto adresas ir, pasirinkus pristatymą į namus, adresas. 

Į mūsų saugomus duomenis gali būti įtrauktas jūsų kompiuterio interneto protokolo („IP“) adresas, naršyklės tipas, naršyklės versija, lankomi mūsų paslaugos puslapiai, apsilankymo laikas ir data, tam tikruose mūsų svetainės puslapiuose praleistas laikas ir kita statistika.

Mūsų renkami asmens duomenys yra naudojami išskirtinai šioje Privatumo politikoje nurodytiems tikslams.

Mes teikdami jums paslaugas galime rinkti, kaupti ir naudoti jūsų asmens duomenis: 

  • tam, kad suteiktume Jums galimybę naudotis mūsų Interneto svetaine ir teikiamomis paslaugomis;
  • sutarties su Jumis sudarymui ir jos įgyvendinimui ;
  • naudojantis šioje Interneto svetainėje pateikiama informacija įsigytų prekių tiekimo ir pristatymo tikslais;
  • ataskaitų ir sąskaitų-faktūrų išrašymo ir siuntimo Jums tikslais;
  • įsiskolinimų valdymui ir siekiant surinkti iš Jūsų mokėjimus;
  • pranešimų siuntimui Jums, korespondencijai su Jumis;
  • marketingo tikslais.

Jūsų asmens duomenys bus tvarkomi laikantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo bei kitų teisės aktų nustatytų reikalavimų. 

Žinoma, duomenų perdavimas internetu iš esmės yra nesaugus. Nors mes stengiamės naudoti visas priemones jūsų asmeninei informacijai apsaugoti, negalime garantuoti visiško jos saugumo.

Atsakomybė

Jūs esate atsakingi už savo slaptažodžio ir vartotojo duomenų konfidencialumą ir už bet kuriuos veiksmus (duomenų perdavimą, pateiktus užsakymus ar kt.), kurie mūsų interneto svetainėje atliekami prisijungus naudojant Jūsų prisijungimo duomenis. Jūs negalite atskleisti savo slaptažodžio tretiems asmenims. Jei mūsų interneto svetainėje teikiamomis paslaugomis naudojasi trečiasis asmuo, prisijungęs prie interneto svetainės naudodamasis Jūsų prisijungimo duomenimis, mes traktuojame, kad prisijungėte Jūs.

Jūs esate atsakingas, kad Jūsų mums pateikti duomenys būtų tikslūs, teisingi ir išsamūs. Jeigu pasikeičia Jūsų pateikti duomenys, Jūs turite mus informuoti. Mes jokiu atveju nebūsime atsakingi už žalą, atsiradusią Jums dėl to, jog Jūs nurodėte neteisingus ar neišsamius asmens duomenis arba neinformavote mūsų apie duomenų pasikeitimus.

Slapukai (angl. cookies)

Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kurie atsiunčiami į Jūsų įrenginį naršant atitinkamoje interneto svetainėje. Sekantį kartą apsilankius svetainėje šis failas gali būti nuskaitytas, kad svetainė galėtų atpažinti Jūsų kompiuterį ar mobilųjį prietaisą.

Užtikriname, kad slapukai padeda atpažinti tik Jūsų įrenginį, ne jus patį. Jokie slapukai negali susieti informacijos su konkrečiu asmeniu. 

Kam mes naudojame slapukus?

Tiek mes, tiek visos internetinės parduotuvės  slapukus naudoja siekdamos, kad apsilankymas svetainėje būtų paprastesnis ir efektyvesnis. Naudodamiesi mūsų parduotuve jūs patvirtinate, kad sutinkate su mūsų slapukų politika.Taip pat turite teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) Jūsų įrenginyje, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus, ar kreipdamiesi į mus bet kuriais svetainėje skelbiamais kontaktais.

Asmens duomenų saugojimas

Jūsų asmens duomenys elektroninių paslaugų suteikimo tikslais bus saugomi, kol būsite registruotas elektroninių paslaugų vartotojas ir 10 metų nuo paskutinės paslaugos suteikimo.

Asmens duomenų perdavimas trečiosioms šalims

Mes galime įdarbinti trečiųjų šalių įmones ir asmenis, kad patobulintume mūsų interneto parduotuvę, kad jie teiktų paslaugas mūsų vardu ir padėtų analizuoti, kaip naudojama mūsų svetainė.

Šios trečiosios šalys turi prieigą prie jūsų asmeninės informacijos tik šioms užduotims atlikti ir yra įpareigotos neatskleisti ar nenaudoti jos jokiems kitiems tikslams.

Be to, mes galime atskleisti informaciją apie Jus:

  • jei mes turime padaryti tai pagal teisės aktus;
  • siekiant apginti savo teises ar interesus (įskaitant Jūsų duomenų pateikimą tretiesiems asmenims, siekiant išieškoti Jūsų įsiskolinimus mums).

Mes neteikiame Jūsų asmens duomenų jokioms trečiosioms šalims, išskyrus šioje politikoje numatytus atvejus.

Trečiųjų šalių interneto svetainės

Mūsų Interneto svetainėje gali atsirasti nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už privatumo politiką ir jos įgyvendinimą trečiųjų šalių tinklapiuose.

Nepilnamečių privatumas

Mes sąmoningai nerenkame asmens identifikavimo informacijos iš vaikų iki 18 metų. Jei esate vienas iš tėvų ar globėjų ir žinote, kad jūsų vaikas pateikė mums asmeninę informaciją, galite susisiekti su mumis. Jei pastebėsime, kad vaikas iki 18 metų mums pateikė asmeninę informaciją, tokią informaciją pareikalavus ištrinsime iš savo serverių.