LICHTJAAR / ŠVIESMETIS

55.00 

Tvarus žaismingo dizaino dėklas telefonui pagamintas iš ananasų lapų pluošto medžiagos

Pridėtį prie norų sąrašo
Pridėtį prie norų sąrašo

Aprašymas

Žaismingo dizaino rankų darbo dėklas telefonui, kortelėms ir raktams pagamintas iš ananasų lapų pluošto medžiagos Piñatex. Nepaprastai patrauklus dėklas sutalpins telefoną, kelias korteles bei dar vieną kitą daikčiuką. Patogu nešti įstrižai kūno. Dirželio ilgis reguliuojamas mazgais.

Piñatex yra patentuota natūrali bei inovatyvi medžiaga, pagaminta iš ananasų lapų pluošto. Ananasų lapai yra atliekos vaisių pramonėje. Medžiaga yra tvari, jai gaminti papildomai nenaudojama nei žemė, nei vanduo, nei jokios trąšos. Piñatex yra stipri, pralaidi orui, pakankamai atspari drėgmei, maloni liesti.

Jeigu norisi kitaip išdėstytų spalvų, galima sukurti savo trijų Piñatex spalvų (aukso, juodos, žalios) derinius (logotipui naudoju oranžinės spalvos eco odą). Derinius sutarkime čia.

MATMENYS:

Aukštis: 10 cm
Plotis: 20 cm

DETALĖS:

– pagamintas iš natūralaus pluošto medžiagos
– tamsinto nikelio spalvos metalo detalės
– 1 didesnis skyrius
– užtrauktuku užsegama kišenė priekyje
– kortelių kišenėlė nugaroje
– mazgais reguliuojamas dirželio ilgis
– pagaminta Lietuvoje

 

Priežiūra. Rekomenduoju su meile rūpintis savo gaminiu! Kruopščiai ir efektyviai išvalykite suteptą gaminį šluoste, suvilgyta šiltame muiluotame vandenyje. Jeigu gaminys yra labai nešvarus, galite nuplauti drungnu vandeniu, bet niekada visiškai nepamerkite gaminio, nes tai gali jį sugadinti negrįžtamai. Leiskite medžiagai išdžiūti natūraliai, nenaudokite jokio dirbtinio šilumos šaltinio.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.