HEKSENTAS / RAGANOS MAIŠELIS

35.00 

You Save: $35.00 (50%)

Tvarios medžiagos krepšys

Pridėtį prie norų sąrašo
Pridėtį prie norų sąrašo
Kategorijos: ,

Aprašymas

Žalios spalvos krepšys su geltona banguojančia detale priekyje bei juodos poliesterio virvės rankenomis. Pagamintas išpagamintas iš ananasų lapų pluošto medžiagos Piñatex.

Piñatex yra patentuota natūrali bei inovatyvi medžiaga, pagaminta iš ananasų lapų pluošto. Ananasų lapai yra atliekos vaisių pramonėje. Medžiaga yra tvari, jai gaminti papildomai nenaudojama nei žemė, nei vanduo, nei jokios trąšos. Piñatex yra stipri, pralaidi orui, pakankamai atspari drėgmei, maloni liesti.

Jeigu norisi kitaip išdėstytų spalvų, galima sukurti savo trijų Piñatex spalvų (aukso, juodos, žalios) derinius (logotipui naudoju oranžinės spalvos eco odą). Derinius sutarkime čia.

Krepšys turi užtrauktuku užsegamą kišenę viduje.

MATMENYS:

Aukštis: 35 cm
Plotis: 33 cm

DETALĖS:

– pagamintas iš natūralaus pluošto medžiagos

– viduje kišenė

– pagaminta Lietuvoje

 

Priežiūra. Rekomenduoju su meile rūpintis savo gaminiu! Kruopščiai ir efektyviai išvalykite suteptą gaminį šluoste, suvilgyta šiltame muiluotame vandenyje. Jeigu gaminys yra labai nešvarus, galite nuplauti drungnu vandeniu, bet niekada visiškai nepamerkite gaminio, nes tai gali jį sugadinti negrįžtamai. Leiskite medžiagai išdžiūti natūraliai, nenaudokite jokio dirbtinio šilumos šaltinio.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.